xCx.Proz ´ team
 
PealehtGalleryOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Team xcx.proz ` koduka reeglid

Go down 
AutorTeade
h4ckzor
Admin


Postituste arv : 10
Join date : 23/05/2010
Age : 824
Asukoht : tallinn

Team xcx.proz ` koduka reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Team xcx.proz ` koduka reeglid   Team xcx.proz ` koduka reeglid I_icon_minitimePüh Mai 23, 2010 11:49 pm

1. Uute teemade alustamine


1. Alafoorum olgu õige

Teema peab asutsema oma alafoorumis ja mitte kuskil mujal. Alati vali see alafoorum, kuhu sinu teema sobib! Kui sa arvad, et sinu teema ei sobi kuhugi, postita see Küsimused / Probleemid alafoorumi alla, aga ka seal olgu ainult mõistlikud teemad.

2. Ära tee teist samasugust teemat

Veendu, et teist sarnast teemat olemas poleks, vastasel juhul see võidakse kustutada.

3. Teemal olgu sisu

Teemat tehes, järgi et ka sinupoolt saab mingisugune arukas sisu sinna lisatud, sisutud teemad on mõttetud ja kustutatakse. Keelatud on postitada pornograafilist materjali foorumisse, kuna enamus foorumikasutajatest on siiski veel alaealised.

4. Teema pealkirjasta korrektselt

Alati peab olema arusaadav ja korrektne tekst, et teema pealkirjas oleks aru saada, mida teema sisaldab.

5. Teemasse teemakohane jutt. Välisjutt keelatud.
2. Postitamine1. Keelatud on ...

... sõimata või mõnitada teist kasutajat, arutleda piraatluse,suitsu, narkootiliste ainete või alkohoolsete ainete teemal. Keelatud on postitada nuhkprogramme sh. keylogger'eid. Samuti on keelatud teemast möödarääkimine ehk ing. keeles "offtopic". Teiste avataride ja signatuuride rippimine (varastamine) on keelatud. Lühisõnalised postitused ala. "+1"; "Just Nii!"; "Nõustun"; "Sekundeerin" on keelatud. Keelatud on ka linkide asendamine [url][/url] tagi abil eesmärgiga saavutada endale kasu või teistele "tünga" teha. Administraatoreid ja moderaatoreid peab austama ning nende vastu viisakas olema. Administraatori või moderaatori sõimu eest karistatakse viivitamatult.

2. Postita mõistlikku ja arukat teksti

Tekst peab olema arukas ja mitte niisama loba. Suurt pilti pole ka mõistlik postitada, postita link, kus pilt asub - nii ei venita pilt foorumit välja ning ka aeglasema ühendusega kasutajatel on foorumit parem sirvida.(Otse pilti postitades on soovitatav maksimaalne suurus 800x600.(Välja arvatud "Naljakad Pildid" teemas)) Mis tahes reklaami sisaldavad postitused ning teemad kustutatakse. Mõistlik ei ole ka üles tuua vana teemat, mis on üle kuu aja vana, kui sul pole sinna midagi tarka postitada.

3. Süüdistamine

Kellegi kooderiks (Kehtib ainult tiimide alafoorumis) või vargaks süüdistamine ilma tõendusmaterjalita on keelatud ning võrdub hoiatusega. Kolm seda tüüpi hoiatust võrdub banniga. Tõendusmaterjaliks sobib koodriks süüdistamise puhul: EAC / Custodia link, demo või kindel pilt, samuti ka klipp, kus kasutaja kasutab koodi. Süüdistamise korral peab olema lisatud ka STEAMID (v.a EAC/CUSTODIA lingi korral). Vargaks süüdistamise korral peab olema kopeering või pilt MSN / STEAM-i vms ajaloost ning pilt ka maksekorraldusest. Lisaks sobib juurde ka mingisugune jutt.

4. Spamm

Ärge tehke sisutuid postitusi.
Samas ei tohi ka spämmiga kaasa minna.


3. Hoiatused, ban'id ja reeglid

1. Hoiatusi lisavad Administraatorid ja Moderaatorid

Administraatorid ja Moderaatoritel on täielik õigus teid hoiatada või karistada bäniga, kui ta on kindel, et te eksisite mõne foorumis antud reeglite vastu. 3 Hoiatusega saab ajalise- vöi eluaegse IP-bani

2. Hoiatus(t)e ja/või ban(ide) vaidlustamine

Hoiatuse vaidlustamine toimub läbi administraatorite.

3. Reeglid

Mõningates alafoorumites on ka eraldi alafoorumi reeglid, mida nendes alafoorumites järgima pead. Kõiki reegleid peavad tavaliikmed kindlalt järgima, kui nende vastu eksitakse, siis võib juhtuda, et teile lisatakse hoiatus, või halvimal juhul teie kasutaja eemaldatakse foorumist.


4. Probleemsed kasutajad

Huudi foorumi juhtkonnal on igal ajal õigus kasutaja keskkonnast eemaldada või warnida, kui juhtkond peab seda vajalikuks, mistahes põhjusel.

5. Raporteeri nupp


1) Ühte postitust ära reporti MITU korda.
2) Kui sa otsest ohtu postituses ei näe, siis ära reporti seda.
3) Reporti ainult reegleid eiravad postitused. Kui postitus või postitaja sulle ei meeldi, see pole põhjus reportimiseks.


6. Ei tohi omada rohkem kui ühte kasutajat! (Samas on keelatud ka kontode jagamine mitme inimese vahel)

Soovitame kõigil reegleid regulaarselt jälgida, sest neid muudetakse ja täiendatakse aeg-ajalt.
[*]Virtuaalsete esemete müük

Huudi Foorumi OST/MÜÜK keskonnas on lubatud ainult steam müük, teiste virtuaalsete kasutajate (runescape, warcraft, muonline) müük on keelatud.

STEAMI kasutaja palun pange õigesti, kui teil seda pole siis ärge pange.
Mitte-eksisteeriva steami kasutaja eest tuleb hoiatus!

Kui näete,et keegi spämmib hulgaliselt(nagu suuri smaile mingi 4 lehekülge siis ärge pange tähele, adminnidel on 1 nupuvajutusega kõik korras, lihtsalt siis jääb ainult teie spam kus te karjute kasutaja peale mis on mõttetu).

Küsimuste esitamisel ole rahulik, toeta meid informatsiooniga, mitte,et hiljem oled "a sa pilti ka tahad?"

Kõige kiiremini saad oma küsimusele vastuse kui kirjutad probleemist ja paar pilti ei tee paha.

FOORUMITE reklaamimine on keelatud

TEISE KASUTAJA SOLVAMINE ROPPSÕNADEGA ON KEELATUD
VÄLTIGE ROPENDAMIST!!!

Ühe lehe kohta 1 BUMP ühe kasutaja poolt, rohkemad postid kustutatakse,palun mitte rikkuda neid reegleid

tänades xcx.pro team
Tagasi üles Go down
https://xcxproz.forum.co.ee
 
Team xcx.proz ` koduka reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Welcome xCx Proz* ! :: xCx.Proz > forum :: Reeglid-
Hüppa: